ArabicEnglishRussianTurkish

Hakkımızda

Dolu Dolu Güzellik

Hakkımızda

2003 yılından itibaren Dolu Dolu Güzellik olarak hem eğitim hem de pratik olarak bir fiil çalıştım. 26 yıllık bir tecrübeyle yeniliğe açık müşteri memnuniyetine önem veren Dolu Dolu Güzellik olarak bir fill hizmet vermekteyiz.

Bernatur estetisyenlik kursunda estestisyenlik hem podoloji ayak sağlığı eğitimi aldım. Dolu Dolu Güzellik Salonu işletmecisi olarak yeniliklere, her değişen yeni teknolojiye önem vermekteyiz.

Dolu Dolu Güzellik olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutan güzellik salonudur.

cilt-bakimi
ipek-kirpik

 

Misyonumuz

 

Dolu Dolu Güzellik olarak en büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek, müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

“Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş bizim için yeni bir heyecan demektir. Her yeni web sitesi bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz.”

 

Vizyonumuz

 

Dolu Dolu Güzellik olarak vizyonumuz güleryüzlü uzman kadromuz ile sizlere üst düzey hizmet vermekten gurur duyarız.